Noutăți
![TARG ONG](/sites/default/files/styles/news_home_image_stye/public/news/civil%20kavezo%202024%20%2823%20of%2024%29.jpg?itok=qGXvl-8F)
Este o tradiție ca Târgul ONG ”Împreună pentru Comunitate” să fie organizat în prima sâmbătă după 9 mai. Astfel, azi Cafeneaua Civică organizată în cadrul Târgului ONG a avut loc chiar de Ziua Europei. Unul din principiile de bază ale Uniunii Europene este parteneriatul, astfel tema Cafenelei Civice a fost cum contribuie la dezvoltarea organizațiilor și a comunității parteneriatele locale, regionale, naționale și internaționale în care sunt implicate ONGurile mureșene.
09.05.2024
![Lead Online](/sites/default/files/styles/news_home_image_stye/public/news/421995316_411680304740484_5327810910314129391_n.jpg?itok=9AggLLLm)
Február 6-án a LEAD-Online EU project partnerei összegyűltek Brüsszelben a projekt záró rendezvényére.
05.06.2024